امروز: 1401/04/14 سروش | اینستاگرام | ایتا

برگزاری اولین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا در تهران

 

اولین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا با حضور ایران، روسیه، بلاروس، ارمنستان، قزاقستان و قرقیزستان در بالاترین سطح تجاری و اقتصادی و با حضور مقامات بخش های دولتی و خصوصی ایران و کشورهای عضو برگزار خواهد شد

اولین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا در تاریخ 18 الی 21 تیر ماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین الملی تهران، با حضور ایران، روسیه، بلاروس، ارمنستان، قزاقستان و قرقیزستان در بالاترین سطح تجاری و اقتصادی و با حضور مقامات بخش‌های دولتی و خصوصی ایران و کشورهای عضو برگزار خواهد شد.

به گفته رئیس ستاد برگزاری این نمایشگاه، نشست‌های تخصصی و B۲B همینطور اختصاص دو دفتر یکی در تهران و دیگری در مسکو و ارائه کلیه خدمات و مشاوره‌های تجاری به مدت یک سال ویژه شرکت کنندگان، از مهمترین ویژگی‌های عملیاتی این نمایشگاه می‌باشد.

سازمان توسعه و تجارت ایران از کشورهای قطر، عمان، ترکیه، هندوستان، عراق، لبنان، سوریه و افغانستان نیز برای حضور در این نمایشگاه دعوت بعمل آورده است. سایت نمایشگاه به آدرس eurasia-expo. com می‌باشد و علاقمندان به شرکت در این نمایشگاه در هر سطحی می‌توانند با ایمیل info@eurasia-expo. com تماس بگیرند.

 

 

 کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت انجمن سنگ استان کرمان محفوظ میباشد.

کلیه مقالات و مطالب سایت تحت نظر و دیدگاه شخصی نویسنده بوده و انجمن سنگ مسئولیتی در این خصوص ندارد

امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدیدها
28
335
1266
1325
1162984
MahanEnglish